Roberto De Silvestri (vanus 49) ettevõtja CV Radaris. INBANK AS on suurim ettevõte, milles Roberto De Silvestri tegev on. Lisaks ta on seotud ettevõtetega NOBILI KINNISVARA OÜ, EVORA INVEST OÜ, STELL EESTI AS, ESTONIAN INVESTMENTS HOLDING OÜ, RETILADU OÜ, BRUNEI GRUPP OÜ, RATASKAEVU HOLDING OÜ, TOHU ARENDUS OÜ, SAAGO TECH OÜ ja MARTENSI HOLDING OÜ jt. Tema peamised äripartnerid on Taavi Kotka, Jan Andresoo, Raino Paron, Triinu Reinold ja Rain Rannu. Isiku kõiki rolle, ajalooliseid seoseid ja kontaktandmeid vaata Infopangast.
| Ettevõte | Roll | Seos alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|
| NOBILI KINNISVARA OÜ | 13.05.2011 | 1,35 mln € (2021) | |
| EVORA INVEST OÜ | 18.04.2019 | ||
| STELL EESTI AS | 21.10.2021 | 26,26 mln € (2021) | |
| ESTONIAN INVESTMENTS HOLDING OÜ | 29.09.2016 | ||
| RETILADU OÜ | 14.09.2020 | 300 € (2021) | |
| BRUNEI GRUPP OÜ | 11.10.2018 | 5 400 € (2019) | |
| RATASKAEVU HOLDING OÜ | 29.09.2016 | 235 772 € (2023) | |
| TOHU ARENDUS OÜ | 29.09.2016 | 62 428 € (2023) | |
| SAAGO TECH OÜ | 01.03.2022 | ||
| MARTENSI HOLDING OÜ | 28.01.2020 | 476 541 € (2023) | |
| PRIMUS BALTICUM OÜ | 29.09.2016 | 14 372 € (2021) | |
| EVERCORP OÜ | 20.01.2022 | ||
| COLONNA HEATEGEVUSFOND SA | 13.09.2018 | 5 466 € (2021) | |
| BRAINWEB OÜ | 19.02.2019 | ||
| MARJA INVEST HOLDING OÜ | 30.05.2022 | 199 038 € (2023) | |
| OSMUSSAARE HOLDING OÜ | 29.09.2016 | 726 229 € (2021) | |
| ZANTE INVEST OÜ | 20.05.2022 | 682 559 € (2024) | |
| SILVERLAKE OÜ | 30.09.2016 | 141 153 € (2021) | |
| LÕKKE HOLDING OÜ | 07.03.2019 | 664 972 € (2023) | |
| PIRITA TEE HOLDING OÜ | 04.12.2017 | 405 383 € (2023) | |
| LUISEWALL OÜ | 18.04.2008 | 7 200 € (2021) | |
| AMBRO ASSETS OÜ | 29.09.2016 | ||
| IN HOLDING 2020 OÜ | 17.10.2020 | 81 488 € (2021) | |
| PREMIUM ASSET HOLDING OÜ | 29.09.2016 | 183 066 € (2021) | |
| LE BRIS HOLDING OÜ | 15.10.2025 | ||
| JÄRVEVANA TEE HOLDING OÜ | 03.01.2022 | 930 062 € (2022) | |
| INBANK AS | 31.03.2021 | 48,04 mln € (2021) | |
| KEEMIA HOLDING OÜ | 09.09.2016 | 359 519 € (2021) | |
| PALLASTI KINNISVARA OÜ | 29.09.2016 | 412 988 € (2021) | |
| ACADEMY HOLDING OÜ | 29.09.2016 | 390 645 € (2023) | |
| MARSI 10 OÜ | 29.09.2016 | 330 290 € (2021) | |
| HOLDING4AIA OÜ | 29.09.2016 | ||
| NIINE 11 OÜ | 29.09.2016 | 1,28 mln € (2023) | |
| CANDIA HOLDING OÜ | 14.03.2022 | ||
| ITACA INVEST OÜ | 17.03.2022 | 1,24 mln € (2024) | |
| LAINE INVESTMENTS OÜ | 17.12.2018 | ||
| MUSTAMÄE TEE INVEST OÜ | 29.09.2016 | 706 095 € (2024) | |
| VIKERLASE HOLDING OÜ | 20.03.2018 | 1,01 mln € (2023) | |
| VESSE PROJEKT OÜ | 30.06.2020 | 739 574 € (2024) | |
| KOMEI GRUPP OÜ | 29.09.2016 | 65 264 € (2021) | |
| NOBILI INVESTMENTS OÜ | 09.02.2021 | 30 000 € (2023) | |
| VARAHALDUSE GRUPP OÜ | 29.09.2016 | 193 940 € (2021) | |
| COMMERCIAL PROPERTY OÜ | 20.10.2016 | 657 488 € (2025) | |
| HOBUJAAMA 4 HOLDING OÜ | 09.05.2017 | 872 691 € (2025) | |
| VASARA MAJA OÜ | 29.09.2016 | 444 648 € (2021) | |
| JÕE HOLDING OÜ | 14.06.2016 | 82 522 € (2023) | |
| METALLI 3 OÜ | 14.11.2016 | 696 751 € (2024) | |
| TRISTAR ASSETS OÜ | 12.02.2010 | 4 551 € (2021) | |
| LAI 6 OÜ | 29.09.2016 | 91 967 € (2024) | |
| PAN-ESTONIAN OÜ | 29.09.2016 | 5,5 mln € (2023) | |
| COLONNA VARAHALDUS OÜ | 29.09.2016 | 3,09 mln € (2023) | |
| COLONNA CAPITAL OÜ | 29.09.2016 | 37 800 € (2023) | |
| TARATATA OÜ | 14.09.2020 | ||
| ESTONIA REALTY OÜ | 25.04.2018 | 559 204 € (2021) | |
| RK4 OÜ | 08.11.2018 | ||
| OFFICE BUILDING HOLDING OÜ | 13.10.2017 | 638 855 € (2021) | |
| PREMIER INVESTMENTS OÜ | 29.09.2016 | 0 € (2020) | |
| FIVE STAR ASSETS OÜ | 02.12.2019 | ||
| G1ORGETTI HOLDING OÜ | 08.02.2018 | ||
| PÄRNU MNT HOLDING OÜ | 29.09.2016 | 1,12 mln € (2023) | |
| RAF 1 OÜ | 19.02.2019 | ||
| R PORTFOLIO HOLDING OÜ | 29.09.2016 | 1,58 mln € (2024) | |
| SAANDRA 2013 OÜ | 23.05.2017 | ||
| OKEY HOLDERS OÜ | 29.09.2016 |
| Ettevõte | Protsent | Osalus | Müügitulu |
|---|---|---|---|
| NOBILI KINNISVARA OÜ | 2 556 € | 1,35 mln € (2021) | |
| BRUNEI GRUPP OÜ | 10 000 € | 5 400 € (2019) | |
| EVORA INVEST OÜ | 1 250 € | ||
| ESTONIAN INVESTMENTS HOLDING OÜ | 1 250 € | ||
| TOHU ARENDUS OÜ | 1 013 € | 62 428 € (2023) | |
| STELL EESTI AS | 41 024 € | 26,26 mln € (2021) | |
| SAAGO TECH OÜ | 642 € | ||
| RETILADU OÜ | 659 € | 300 € (2021) | |
| RATASKAEVU HOLDING OÜ | 283 € | 235 772 € (2023) |
| 2022 | 2020 | 2019 | |
|---|---|---|---|
| Äripäeva Rikaste TOP | 299 | 224-222 | 296-295 |
| Otsustajate TOP | 222-227 | - | - |